Soru ve Cevap

Ürünlerinizi nerede ve nasıl yapıyorsunuz?

Ürünlerimizde kullandığımız mevsiminde toplanmış taze meyveleri, dünyanın farklı bölgelerinden temin ediyoruz. Kabuk ve çekirdeğinden ayırdığımız meyveleri, ezerek, parçalayarak ya da sıkarak en lezzetli karışımları elde ediyoruz. Bu karışımları Enjoy Smoothie için özel olarak tasarladığımız şişelere koyarak, soğuk tedarik zinciri ile sizlere ulaştırıyoruz.

Enjoy Smoothie'nin %100 meyve suyundan ne farkı var?

Enjoy Smoothie konsantreden değil, mevsiminde toplanmış taze meyvelerin kabuk ve çekirdeğinden ayrıldıktan sonra, ezilerek parçalanarak ya da sıkılarak karıştırılmasıyla elde edilir. Böylece sağlığınız için gerekli olan liflerden ayrılmadan meyvenin bütününe ulaşırsınız. Enjoy Smoothie, meyvenin sıvı halidir.

Meyvedeki lifler ne işe yarar?

Meyvedeki lifler kolestrolünüzün yükselmesini önler ve bağırsaklarınızın düzenli çalışmasını sağlar.

Ürünlerinizi aldıktan sonra nasıl saklayacağım?

Ürünlerimizin ömrü, tıpkı buzdolabınızda sakladığınız diğer meyveler gibi kısadır. Ürünlerimizi aldıktan sonra 0 – 4°C'de saklamanız yeterli. Önerimiz, açıldıktan sonra iki gün içinde tüketilmesi. Buzdolabı dışında tutulan ürünler, tıpkı meyveler gibi, doğal olarak fermante olmaya başlayacaktır. Fermante olan ürünlerin tüketilmesi, midenizde istenmeyen yanma ve ekşimelere yol açabilir.

Ürünlerimizin son kullanma tarihlerini kapak üzerinde görebilirsiniz. Saklama koşullarına uyulmadığından şüphelendiğiniz ürünleri tüketmeyin ve lütfen hemen bizimle temasa geçin.

Enjoy Smoothie günlük meyve ihtiyacımı karşılar mı?

Enjoy Smoothie etiketlerinde, her bir şişede kullanılan meyvelerin adedi yer almaktadır. Meyveler bütün halinde parçalanarak şişelendiği için, günlük meyve ihtiyacınıza önemli katkı sağlar. 1 şişe Enjoy Smoothie, yaklaşık 2 porsiyon meyveye eş değerdir.

Ürünlerinizde katkı maddesi, konsantre, şeker veya herhangi bir kimyasal kullanıyor musunuz?

Kesinlikle hayır!

Ürünlerinizi hamile ve çocuklar içebilir mi?

Meyve yiyebilecek her yaştaki insan Enjoy Smoothie içebilir.

Ürünlerinizi hamile ve çocuklar içebilir mi?

Meyve yiyebilecek her yaştaki insan Enjoy Smoothie içebilir.

Neden cam şişede değiliz?

Ürünlerin saklama koşullarına uyulmadığı zaman, meyveler fermante olabiliyor ve şişelerde şişme meydana geliyor.
Cam şişelerde esneklik olmadığı için, şişelerin patlama ve insanları yaralama riski var. Bu sebeple Enjoy Smoothie gibi taptaze ürünler cam şişelerde paketlenemiyor. Pet şişe çok daha güvenli.

Ürünlerinizi çok beğendik, biz de bu işi yapıp size rakip olursak bozulur musunuz?

Tabii ki evet! : )